Chcete sa dostať do Clubhouse?

Na to, aby ste sa dostali do sociálnej siete Clubhouse potrebujete priateľa/známeho, ktorý tam už je. Zaregistrovaný účet môže odoslať invite pre ďalšie dve osoby, čím vzniká určitá exkluzivita. Čo však robiť v prípade, že nikoho takéhoto nepoznáte? Pozvánku si môžete aj kúpiť.

Na inzertnom portáli Bazos.sk sa v priebehu posledných týždňov objavilo množstvo ponúk od ľudí z celého Slovenska, kde tieto “vstupenky” predávajú za rôzne ceny. Najlacnejšie začínali v čase písania článku na sume 7€ a najdrahšie končili na sume 20€. To môžeme považovať za akúsi hodnotu vstupu do sociálnej siete.

- Reklama -

Dnes nie je jasné, ako bude Clubhouse fungovať v budúcnosti a pokiaľ sa sem potrebujete dostať a nechcete čakať mesiace na okamžitú registráciu, môžete skúsiť takúto možnosť.

Dopredu vás ale vyzývame na veľkú opatrnosť. Problémom takýchto vstupov do Clubhouse je to, že vás môže predajca na druhej strane ľahko oklamať. Poväčšine je požadovaná platba predom a to vám za žiadnych okolností neodporúčame.

V súčasnosti sa nová sociálna sieť rozvíja a ako sme už naznačili vyššie, je dosť možné, že sa do nej časom dostane každý bez akýchkoľvek pozvánok. Spoločnosť si týmto spôsobom buduje marketing a taktiež chce zabezpečiť bezproblémové fungovanie serverov. Ak teda nutne nepotrebujete vyskúšať Clubhouse, zostaňte trpezlivý. Sociálna sieť nikam neutečie.

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here