Pokiaľ patríš medzi milovníkov sociálnych sieti, určite ti neuniklo, že na svete existuje aj taká, ktorá je určená predovšetkým na vešanie fotiek zo všedného života používateľov. Volá sa Instagram a v súčasnosti ju vlastní Facebook, pričom je veľmi populárna. Veď bodaj by nebola. Funguje na nej vyše 400 000 000 používateľov a denne sa zavesí 80 000 000 fotiek. Neuveriteľné! 

Čísla

Instagram sa vo svete sociálnych sietí rozšíril pomerne rýchlo a v roku 2012 bol odpredaný spoločnosti Facebook za neuveriteľnú miliardu amerických dolárov. Takáto ponuka sa jednoducho neodmieta a jeho vývojári si navyše nárokovali, aby mohli na vývoj sociálnej siete dozerať a schvaľovať prípadné zmeny. Jednoducho skvelý biznis. To akou rýchlosťou sa však Instagram rozširuje je obdivuhodné.

- Reklama -

Minulý rok sme zo začiatku evidovali okolo 200 000 000 užívateľov mesačne. O čosi neskôr to bolo 300 000 000 používateľov mesačne a dnešné čísla, ktoré spoločnosť prezradila na svojom blogu hovoria až o 400 000 000 používateľoch mesačne. Pokiaľ máš záujem pridať sa medzi nás, daj nám follow. Naša stránka má totiž  účet aj na tejto sociálnej sieti. Nájdeš ho tu!

Svetapple.sk je na Instagrame! - svetapple.sk
Svetapple.sk je na Instagrame! – svetapple.sk
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here