Tak, ako každý smrteľník na tejto planéte, aj my zabúdame. Je to prirodzený jav, a tak sa niekedy jednoducho stane, že nespravíme niečo čo máme spraviť. Mnohí si preto zapisujú svoje úlohy na papierik, do kalendárov alebo si len zapínajú budík. Toto všetko sú síce možnosti, ktoré vám pomôžu, no problém úplne nevyriešia. Presne na to je tu však aplikácia Clear!

V jednoduchosti je krása!

Vývojári tejto aplikácie sa zamierali predovšetkým na jednoduchosť a plynulosť všetkého čo len v aplikácií plynulé môže byť. Nájdeme tu množstvo hravých farieb a prekrásnej grafiky, ktorá vás bude doslova tešiť pri zapínaní a vypínaní aplikácie. Aplikácia je tak jednoduchá, ako sa to len dá, a preto jej ovládanie zvládne aj človek, ktorý má s podobnými aplikáciami problém!

Clear-svetapple.sk
Clear-svetapple.sk

Ovládanie

Ovládanie tejto aplikácie je naozaj veľmi intuitívne a jednoduché. Všetko ovládate len smerom hore alebo dole, poprípade doľava a doprava (v prípade, že odstraňujete záložky). V týchto záložkách si len jednoducho poznačíte to, čo potrebujete (napríklad miesto, na ktoré sa máte dostať), pridáte čas (kedy sa na to miesto chcete dostať), no a aplikácia vás včas upozorní. Pokiaľ činnosť dokončíte alebo vykonáte, záložku jednoducho posuniete smerom doprava (zostane v zozname, no preškrtnutá). Pokiaľ ju chcete úplne odstrániť, posuniete ju doľava čím zo zoznamu úplne zmizne. Vývojári mysleli aj na fakt, že budete  potrebovať viacero zoznamov a tak pomocou jednoduchého posunutie smerom nahor získate možnosť oddelenia napríklad práce a súkromia. Pokiaľ pôjdete ešte vyššie, objavia sa nastavenia.

Clear-svetapple.sk
Clear-svetapple.sk
Clear-svetapple.sk
Clear-svetapple.sk
Clear-svetapple.sk
Clear-svetapple.sk

Prax

No a teraz poďme konečne k praxi a zároveň k tomu, ako sa aplikácia páči nám. Používame ju už zhruba mesiac a musíme len potvrdiť, že veci už nezabúdame, keďže nám ich naše iPhony včas pripomenú. Aplikácia funguje naozaj jednoducho a my máme doslova radosť z jej jednoduchého ovládania. Aplikácia je urobená tak, že ju budete doslova milovať! Aplikácia stojí 4,49 € a aj keď sa môže zdať táto cena mierne prehnaná, vo finále to stojí za to. Pokiaľ by ste si teda aplikáciu chceli zakúpiť, tak neváhajte a nakupujte priamo tu:Clear – Tasks, Reminders & To-Do Lists – Realmac Software

- Reklama -
Clear-svetapple.skClear-svetapple.sk
Clear-svetapple.sk
Clear-svetapple.sk
Clear-svetapple.sk
Clear-svetapple.sk
Clear-svetapple.sk

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.