Hoci sa spoločnosť Apple snaží svoje produkty utajiť čo možno najviac, nie vždy sa jej celkom darí. Dôvodom sú aj čínski výrobcovia príslušenstva, ktorí vytvárajú svoje výrobky v predstihu, aby ich mohli ponúknuť zákazníkom hneď po uvedení nových iPhonov 14 na trh.

Dnes sa môžete pozrieť na fotografie, ktoré na svojom Twitteri zdieľal leaker MajinBu. Zábery ukazujú štyri transparentné, pravdepodobne silikónové alebo plastové puzdra, ktoré sú pripravované pre zatiaľ neexistujúci iPhone.

Ako môžete vidieť sami, opäť tu nie je žiadna 5,4″ verzia mini, ktorej vývoj spoločnosť Apple ukončila z dôvodu nízkeho záujmu zo strany zákazníkov.

A aj keď sa týmto prevedeniam podľa slov mnohých predajcov na Slovensku darilo, v zahraničí si držali asi len päť percentný podiel z celkovej produkcie novej generácie iPhonov. To je z pochopiteľných dôvodov pre spoločnosť Apple neakceptovateľné.

iphone 14 dizajn kryty obaly silikónové plastové transparentné
Twitter: MujanBu

Namiesto toho sa teda kompetentní rozhodli, že predstavia model, ktorý bude stáť na úplne opačnej škále ponuky. Firma chce mať okrem 6,1″ iPhonu 14 / iPhonu 14 Pro a 6,7″ iPhonu 14 Pro Max aj 6,7″ iPhone 14 Max, ktorý bude lacnejšou alternatívou pre vlajkovú loď. No a keďže sú dnes obrovské uhlopriečky v kurze, môžeme predpokladať, že tento „recept“ bude mať medzi používateľmi veľký úspech.

Unikol aj dizajn kamery či nového výrezu pre Face ID

Okrem samotných krytov MijanBu ukázal aj krycie ochranné sklíčka na zadné kamery, ktoré pôsobia tak, ako by mali väčší priemer. To nám opäť potvrdzuje dávnejšie správy o príchode väčších snímačov s rozlíšením až 48 MP.

iphone 14 dizajn kryty obaly silikónové plastové transparentné
Twitter: MujanBu

Taktiež si môžete všimnúť temperované ochranné sklíčka na predný displej, ktoré majú v dvoch prípadoch dva nezvyčajné výrezy. V praxi ide o nový dizajn pre notch, v ktorom sa dnes nachádza technológia Face ID. Lacnejšie modely iPhonu 14 potom ponúknu rovnaký systém na odomykanie tváre, ako má iPhone 13 v súčasnosti.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Video: iPhone 14 sa dá už teraz kúpiť ako klon. Pozrite sa ako funguje čínska verzia s výrezom v displeji
Môže ťa zaujímať
- Reklama -