Predpokladáme, že väčšine z vás niečo hovorí Counter-Strike 1.6 alebo skratky „CS 1.6“ či „CS-ko“. Je to legenda, ktorá aj napriek svojmu veku priťahuje k počítačom tisíce hráčov každý jeden deň. Dnes vám ukážeme internetovú stránku, kde si ju môžete zahrať úplne zadarmo a bez nutnosti inštalácie do PC. Na všetko vám postačí prehliadač.

Counter-Strike 1.6 v prehliadači

Jeden z najznámejších titulov vôbec, oslovil milióny hráčov po celom svete. Bez „preháňania“ môžeme povedať, že práve Counter-Strike 1.6 patril medzi najpopulárnejšie multiplayer hry v histórii. Jeho moderný nástupca CS:GO v tejto ceste úspešne pokračuje.

Je skvelé zahrať si ho v modernej grafike, s prepracovanou fyzikou a ostatnými vylepšeniami. Napriek tomu sa však z času na čas v človeku objavia spomienky, ktoré ho doslova nútia vyhľadať si pôvodnú „jednašestku“.

https://dizajnovepodlahy.sk/virtualna-predajna/?utm_source=svetapple.sk&utm_campaign=appleglass
reklama

Medzi hlavné nevýhody nového CS:GO patrí fakt, že je dosť náročné na (HW) a jeho inštalácia zaberie 20 GB miesta na disku. S pôvodným CS 1.6 však dnešné počítače nebudú mať žiadne problémy.

Aj to je dôvod, prečo si ho teraz môžete zahrať prostredníctvom akéhokoľvek prehliadača. Stačí, ak navštívite internetovú stránku CS-ONLINE.CLUB a vyberiete server, ktorý vám najviac vyhovuje. K dispozícii sú samozrejme všetky možné mapy, ktoré vás vždy bavili.

Vyskúšali sme to

Poprvýkrát chvíľu trvá, kým prebehne celý proces načítavania. Hra sa musí aspoň čiastočne stiahnuť do vášho prehliadača. Potom však už všetko prebiehalo veľmi rýchlo a plynulo (aj pri zmene mapy).

Counter-Strike 1.6 v prehliadači. Zahrajte si legendárnu hru bez nutnosti inštalácie.
Counter-Strike 1.6 v prehliadači. Zahrajte si legendárnu hru bez nutnosti inštalácie.

Grafika je jednoduchá a občas sa tu vyskytnú aj nepopulárne lagy. Nakoľko sú však tieto servery spustené len chvíľu, vieme im to odpustiť a predpokladáme, že to autori v dohľadnej dobe vylepšia.

My v redakcii sme vyskúšali hranie na staršom MacBooku Pro 2014 a musíme povedať, že všetko fungovalo veľmi dobre. Ak si teda potrebujete dopriať nejaké tie spomienky, určite vyskúšajte stránku uvedenú vyššie.

Hranie cez prehliadač má samozrejme svoje nevýhody a nie je to to isté, ako keď máte Counter-Strike 1.6 nainštalovaný v zariadení. Pokiaľ sa však potrebujete na chvíľu odreagovať, určite vás to bude baviť. Vyskúšali ste? Čo na to hovoríte?

Counter-Strike 1.6 v prehliadači. Zahrajte si legendárnu hru bez nutnosti inštalácie.
Counter-Strike 1.6 v prehliadači. Zahrajte si legendárnu hru bez nutnosti inštalácie.
Prečítajte si tiež  Získajte MS Office 2021 v akcii "Späť do školy" už od 13 €. Operačný systém Windows 11 začína na 10 €
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.