Aj keď bolo pôvodné vydanie naplánované až na 25. marca, nová hra sa dostala do internetového obchodu App Store o niečo skôr. Ak ste fanúšikmi klasických „behačiek“, pri ktorých preskakujete množstvo zákerných prekážok a zbierate predmety, Crash Bandicoot:On the Run by ste si mali urýchlene nainštalovať.

Hoci sa nejedná o priamy remaster žiadnej z pôvodných hier, ktoré ešte v 90-tych rokoch vychádzali ako exkluzivita na PlayStation (a neskôr sa dostali aj na iné platformy), vývojári stojaci za titulom Candy Crush Saga dokázali nový titul prispôsobiť tak, aby sa hral na mobilných zariadenia čo najlepšie.

Úspešne tak konkuruje titulom ako Temple Run alebo Subway Surfers a ako uvádzajú prvé recenzie, tešiť sa môžete na skvelé ovládanie, klasickú, no kvalitnú grafiku a vydarené efekty.

Hra sa nachádza v internetovom obchode AppStore alebo Google Play a v úložisku vám zaberie približne pol gigabajtu miesta. Stiahnuť si ju môžete samozrejme úplne zadarmo.

Pozrite si trailer nižšie a napíšte nám do komentára, či sa vám táto novinka páči. Vyskúšať by ju mal každý, kto má k tejto klasike aspoň ako taký vzťah…

https://youtu.be/EKcFjfhfloM
Prečítajte si tiež  Spoločnosť Apple intenzívne pracuje na tom, aby si vyrábala svoje vlastné 5G modemy. Otvára preto novú kanceláriu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.