Poľské vývojárske štúdio CD Projekt, ktoré stojí za jednou z najočakávanejších hier roku 2020 sa znova dostalo do nepríjemnej situácie. Na internet uniklo video, ktoré potvrdzuje, že samotní vývojári vedeli o množstve chýb, vyskytujúcich sa v Cyberpunku 2077.

Jeho celý názov je Cyberpunk 2077 – ElBuggado 2020 a zobrazuje desiatky zábavných scén, ktoré by ste v áčkovom titule zrejme vidieť nechceli.

V praxi sa tu stretávame napríklad so stromami, ktoré prechádzajú betónovými plátmi tak ako by tam ani neboli, lietajúcimi a točiacimi sa motorkami, tankmi či autami, zvláštnymi pohybmi a reakciami ľudí atď.

Základná fyzika v tomto videu funguje snáď iba vtedy, keď môžeme vidieť niekoľko digitálne upravených prestrihov, ktoré sa v ňom prelínajú.

Pozrite si skoro štvor-minútový klip, pri ktorom sa dobre pobavíte. Do komentára nám nezabudnite napísať, aké máte skúsenosti s hrou Cyberpunk 2077 vy. Prešli ste ju bez problémov, alebo vás trápili triviálne chyby, ktoré kazili celý zážitok.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.