Jay Freeman, otec internetového obchodu Cydia Store oznámil, že jeho obchod tu nemusí byť navždy! Môže za to hlavne konkurencia.

Cydia mohla byť už vypnutá!

Tento hacker, ktorý je v komunite známy skôr pod pseudonymom Saurik oznámil, že už dávnejšie rozmýšľal o tom, že Cydiu jednoducho vypne. Aj napriek tomu, že mu prináša určite nemalú finančnú čiastku, z výslednej sumy si necháva len malý podiel a ostatné peniaze „vráža“ do iných činností ako napríklad podpora Jailbreak komunity. Hlavným dôvodom týchto jeho slov má byť hlavne konkurencia, ktorá komunitu jednoducho ničí a on sám nemá záujem starať sa o ňu a o samotný trh.

Problémom má byť aj Jailbreak

Druhým veľmi podstatným dôvodom má byť aj to, že tvorba Jailbreaku je stále ťažšia a ťažšia. Sám tvrdí, že čoskoro sa dostaneme do štádia, kedy bude hackerom trvať veľmi dlhú dobu, kým samotný Jailbrak vypustia von a odzrkadlí sa to aj na potencionálnych používateľoch, ktorým sa nebude chcieť ďalej čakať a jednoducho ho používať nebudú!

Featured88-642x569
Vďaka Jailbreaku a teda aj vďaka samotnej Cydií môžte robiť aj takéto podobné kúsky so svojim iOS zariadením, ktoré by vám bez toho jednoducho nešli! – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.