Používate váš milovaný Mac na robotu, no občas sa potrebujete odreagovať pri nejakej vynikajúcej racingovke? V tom prípade vám pravdepodobne prinášame dobrú správu, keďže Dirt 3 Showdown môžte získať v Mac App Store až s 50% zľavou, čo sa dozaista oplatí! 

Dirt Showdown

Verte či nie, Mac už nie je len platforma na prácu, ale aj na hranie hier! Obsahuje totiž veľké množstvo komponentov, ktoré sú na profesionálnej úrovni a vďaka ním na počítači rozbehnete aj tie najnovšie tituly v najvyšších možných detailoch. Jednou z takých hier je určite aj Dirt Showdown, ktorý je v podstate takým spin-offom celej série. Zaujíma vec na hre je napríklad to, že autori do nej zaradili demoličné derby, či rôzne skokanské mostíky. My v redakcií sme už hru mohli odskúšať aj na vlastnej koži a verte alebo nie, má veľmi blízko k legendárnej sérií FlatOut! Jedinou vecou, ktorú by sme možno vytkli je to, že v hre sa nachádza veľké množstvo nelicenciovaných áut čím stráca isté čaro. Pre tých, ktorých to veľmi nepotešilo však máme zároveň aj dobrú správu a to, že legendárny Ford Fiesta známeho driftéra Kena Blocka v hre nájdeme! 🙂

dirt-showdown-22890
Do hry pribudlo aj demoličné derby! – svetapple.sk

Cena

Samozrejme pokiaľ niekto napíše, že je niečo zlacnené, okamžite vás napadne, koľko to stojí po zlacnení. V Mac App Store môžte zakúpiť DiRT Showdown už za 8,99 €, čo naozaj nie je veľa na takúto zábavku. Zhrnul by som to asi len na „Za málo peňazí, veľa muziky“.

1168_480x230
Hra je v podstate spin-off celej série! – svetapple.sk

HW

Pokiaľ nevlastníte práve najnovší Mac alebo ho nemáte  v najvyššej možnej konfigurácií, určite je potrebné vedieť aj to, aké nároky si hra vyžaduje. Na spustenie budete potrebovať minimálne operačný systém OS X Mavericks 10.9 alebo novší, 2 GB pamäte RAM, 12 GB voľného miesta na úložnom disku, grafickú kartu, ktorá má minimálne 512 MB (Intel HD 4000, Nvidia Geforce 640 či Readon HD 5670)-

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.