Časté aktualizácie operačného systému iOS nie sú ničím výnimočným a Apple ich vydáva v určitých intervaloch a samozrejme vtedy, keď sa niečo objaví. Práve na to by tu mal byť iOS 8.1.1. Totiž, na scéne sa prednedávnom objavil Jailbreak Pangu a vzhľadom na to, že Apple voči nemu už dlhé roky bojuje, je jasné prečo vychádza aktualizácia!

iOS 8.1.1 proti Jailbreaku

Každým rok sa objaví podobná, nenápadná aktualizácia hneď po tom, ako na scénu príde Jailbreak. Tento rok to bolo približne pred dvoma týždňami a aktualizácia je už skoro tu. Apple totiž Jailbreak nepodporuje a snaží sa voči nemu bojovať všetkými možnými silami. To je dôvod, prečo by mala dnes podľa všetkých informácií výjsť aj aktualizácia 8.1.1, ktorá by jednoducho zabránila jeho updatu. Pokiaľ máte iOS 8 a chcete updatovať na iOS 8.1, no zároveň chcete Jailbreak, poponáhľajte sa!

Evad3rs-vs-Pangu-Jailbreak-600x380
Nová aktualizácia by mala zamedziť inštalácii Jailbreaku – svetapple.sk

Lepšia optimalizácia na staršie zariadenia

S iOS 8 mali problémy predovšetkým staršie zariadenia, ako napríklad iPhone 4S či iPad mini prvej generácie. Obsahujú totiž na dnešnú dobu pomerne zastaralý hardvér a tak na operačný systém jednoducho nestíhajú. Podľa prvých poznatkov z beta verzie iOS 8.1.1, táto aktualizácia problém vyrieš,i a tak by mali mať aj používatelia starších zariadení konečne pokoj! 🙂

Aktualizácia by mala byť dostupná už dnes o 19:00!

How-to-replace-an-iPhone-4-battery
Staršie zariadenia už hardvérovo iOS 8 nestíhajú – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.