Fanúšikovia jedného z najlepších seriálov vôbec jasajte. Do stramovacej služby Apple Arcade dorazila exkluzívna hra s názvom „Game of Thrones: Tale of Crows“. Má jednoduché spracovanie a spustíte si ju na iPhone, iPade či Apple TV!

„Game of Thrones: Tale of Crows“

Pokiaľ máte radi legendárny seriál „Hra o tróny“ a zároveň si ho chcete pripomenúť aj na svojom mobilnom zariadení kedykoľvek, keď to bude vhodné, teraz máte vďaka Apple Arcade skvelú príležitosť.

Jablková spoločnosť do svojej služby zaradila titul „Game of Thrones: Tale of Crows“, ktorý má jednoduché spracovanie a zavedie vás do roly člena nočnej hliadky, ktorý chráni Westerose pred najrôznejšími nebezpečenstvami…

Vašou úlohou bude vysielať expedície, ktoré majú pretrvávať aj počas toho, ako hru vypnete. Všetko sa totiž odohráva v reálnom čase, čo je veľmi zaujímavé a netradičné. Vďaka šikovným oznámeniam budete vždy informovaní o dianí na výpravách. Tak isto by ste sa mali pravidelne stretávať s nepriateľmi, ktorých musíte poraziť.

Samotná služba Apple Arcade síce nie je až taká úspešná, ako sa to od nej očakávalo, no napriek tomu v nej nájdete viac ako 120 veľmi kvalitných a zábavných hier. Firma neustále dopĺňa obsah o nové tituly ako je napríklad aj tento.

Cena je stanovená na 4,99€/mesačne. Na začiatku môžete samozrejme využiť bezplatnú, 30-dňovú skúšobnú verziu. Počas hrania vás neprekvapí nijaká reklama alebo in-app nákup. Tých je v súčasnosti plný App Store. Svoj účet Apple Arcade môžete samozrejme sprístupniť aj iným členom rodiny.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Google chystá revolúciu vo vyhľadávaní. Budeme to milovať
Môže ťa zaujímať
- Reklama -