Poznáte ten pocit, cestujete v autobuse, sedíte cez prestávku v škole, či len tak máte chuť zahrať si niečo jednoduché, čo „nezožerie“ veľa baterky a zároveň je to zábavné. Predstavujeme vám jedinečnú hru DOTS, s ktorou bude dlhé chvíle či čakania na iné osoby doslova zbožňovať! Poďme teda na to!

Jednoduchá=Zábavná!

Veľmi často sa zvykne hovoriť „V jednoduchosti je krása“, pri tejto hre to platí dvoj násobne. A to doslova. Celou pointou je totiž to, že na svojom hernom pôsobisku máte rozmiestnených 36 farebných bodiek, ktoré musíte spájať. Pokiaľ ich spájate iba tak medzi sebou, dostanete určitý počet bodov za každé jedno spojenie. Pokiaľ sa vám však podarí pospájať jednotlivé bodky do kocky či obdĺžnika, z obrazovky vám zmiznú všetky bodky tej farby a vy dostanete toľko bodov ako by ste ich pospájali všetky navzájom!

Dots_gameplay
Hra je veľmi jednoduchá – svetapple.sk

Dva herné módy

Aj napriek tomu, že je hra nesmierne jednoduchá, predsa len ponúka dva herné módy. Teda donedávna bol len jeden, v ktorom máte vymedzený určitý čas ( 60 sekúnd ) na to, aby ste všetky bodky pospájali. Po tom, čo čas vypršal, hra skončila a vám sa spočítalo finálne skóre. Tento mód sa v hre nachádza doteraz a môžme ho označiť ako prvotný!

5-colorful-dots1

Druhý mód, ktorý pribudol po nedávnom update neurčuje to, koľko máme času na to, aby sme bodky pospájali ale to, koľko máme ťahov. Vymedzený počet je presne 30, čo je dostatočne veľa na to, aby ste dokázali nahrať také skóre ako pri hre na čas. Nie je to však také jednoduché, ako sa zdá a aj napriek tomu, že vás netlačí časomiera, častokrát sa nemusíte dostať ani na polovičku toho, kde zvyknete byť pri hre na čas. Tak či onak, hra patrí medzi tie najlepšie „zabíjačky času“ apokiaľ práve čítate tento článok a nemáte čo robiť, rovno si ju stiahnite priamo tu! 

screen568x568 (5)

Prečítajte si tiež  Hry na Netflixe sú totálny prepadák. Nepoužíva ich skoro nikto
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.