Takmer každý ju pozná a množstvo z nás ju dennodenne využíva. Áno nehovoríme o ničom inom ako o sociálnej sieti Instagram, ktorá je založená na pridávaní fotografií. Dnes už patrí Facebooku, no a ten jej doprial presne to, čo používatelia potrebovali. Pozrite sa, čo prináša nový update s číselným označením 6.2.0!

Editovanie už pridaných fotografií a videa

Jeden z najväčších problémov Instagramu bola práve absencia možnosti upraviť spätne fotku či video aj po tom, ako sme ho už na svojej nástenke zverejnili. Mnohokrát síce nebola potrebná, no niekedy sa stalo, že sme pridali to čo sme nechceli a jednoduchú zmenu, ktorú by sme mohli riešiť napríklad jednoduchým pridaním (napríklad polohy) sme museli riešiť nanovo a teda fotku zmazať. Táto možnosť teda veľmi potešila používateľov, ktorý sú na Instagrame aktívny dennodenne! Okrem polohy môžte samozrejme editovať aj popisy či hashtagy.

image image

Dizajnová zmena

Instagram prešiel aj maličkou dizajnovou zmenou aj napriek tomu, že si to pravdepodobne ani nevšimnete, v skutočnosti je všetko „jednoduchšie“ a pôsobí viac minimalisticky, čo sa jednoznačne hodí k telefónu ako iPhone a jeho iOS 8!

Nový update teda konečne prináša aj niečo užitočné a nielen ďalšie úpravy chýb, s ktorými sme sa nikdy nestretli 🙂

image image

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.