Pokiaľ používate Spotify, SoundCloud, Waze, Imgur, Facebook a ďalšie, možno sa aj u vás v poslednej dobe vyskytli problémy, súvisiace so zasekávaním týchto appiek. Za všetko môže pravdepodobne najväčšia sociálna sieť na svete.

Facebook má problémy

Ak sa pýtate, čo majú spoločné vyššie uvedené aplikácie s Facebookom, odpoveď je jednoduchá. Zdieľajú spolu rovnaké SDK a zdá sa, že práve to spôsobuje problémy, ktoré súvisia s prihlásením.

Áno, hovoríme presne o tlačidlách, na ktorých nájdete nápis „prihlásiť sa pomocou Facebooku“. Bližšie nešpecifikované komplikácie už potvrdili aj vývojári jednej z najväčších sociálnych sietí na svete. Na oficiálnych internetových stránkach uviedli, že problém registrujú a aktívne pracujú na jeho vyšetrení a opravení.

Prejav chyby býva rôzny. Niektorí používatelia hlásia, že kým sa im vybrané aplikácie počas používania zaseknú, iné pri snahe otvoriť sa úplne spadnú a vôbec ich nie je možné načítať. Problém vraj postihuje aj tých, ktorí sa sem prostredníctvom Facebook SDK vôbec neprihlasujú.

Tu je dôležité dodať, že veľmi podobnú správu sme priniesli aj v máji 2020. Chyby sa teda evidentne opakujú a v spoločnosti budú mať čo robiť, aby sa ich raz a navždy zbavili. Vo veľkom ovplyvňujú aj služby od odlišných vývojárov. To je problém. Stretli ste sa s niečim podobným? Napíšte nám do komentára.

Facebook je bezpečnostnou hrozbou pre každého, kto ho má nainštalovaný v iOS!
Facebook má problémy. Niektorým používateľom sa zasekávajú aplikácie.

zdroj

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.