Facebook je inovatívna sociálna sieť, ktorá je okrem iného najrozšírenejšia na svete. Práve preto nesmie zaostávať v nijakom smere a využívať všetko to, čo jej ponúkajú platformy, na ktorých stavia svoju aplikáciu. Dnes Facebook vydal 42. verziu svojej aplikácie pre iOS a prináša podporu 3D Touch na iPhone 6S a iPhone 6S Plus!

Podpora 3D Touch

Facebook po novom prichádza s podporou 3D Touch technológie, ktorú Apple zakomponovalo do iPhonu 6S a iPhonu 6S Plus. Umožňuje rýchly prechod do určitých funkcií aplikácie aj keď v samotnej aplikácií zatiaľ 3D Touch nenašiel uplatnenie tak, ako napríklad na Instagrame, ktorý by svojim spracovaním a podporou 3D Touch mohol ísť príkladom ostatným aplikáciam. Z domovskej plochy teda Facebook umožňuje urýchlene odfotiť fotografiu, vybrať ju z galérie či napísať status. Čoskoro by sme sa mohli dočkať ešte 4. funkcie, nakoľko ich Apple dovoľuje 4 a Facebook využil len 3.

- Reklama -

 

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here