Flappy Bird je jedna z najpopulárnejších hier za rok 2014. Jej úspech sa podpisuje pod jej náročnosť, no a od dnešného dňa si ju budete môcť zahrať aj na vašich inteligentných hodinkách s operačným systémom Android Wear! Je to možno bláznivé, no oficiálna verzia hry sa objavila aj na našich rukách!

Flappy Bird na Android Wear

Jednou z hlavných noviniek v modernom svete sú jednoznačne inteligentné hodinky, ktoré sa objavujú v ponuke takmer každého väčšieho výrobcu. Na tých, ktoré používajú operačný systém Android Wear si môžme zahrať legendárnu hru Flappy Bird. Stalo sa tak po tom, čo pôvodný tvorca súhlasil s tým, aby istý vývojár prerobil originálnu, mobilnú, verziu hry na inteligentné hodinky. Je teda možné, že k množstvu rozbitých smartfonov či tabletov sa pridá aj niekoľko rozbitých inteligentných hodiniek, ktoré ich používatelia jednoducho hodia o zem z čistej zúrivosti!

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.