Pokiaľ patríte medzi tých, ktorí milujú cestovanie po svete a radi si zo svojich ciest odnášajú nádherné zábery, no nie vždy sa im ich podarí zachytiť tým správnym spôsobom, aplikácia Fripito je tu pre vás ako stvorená! Táto aplikácia pochádza zo susedných Čiech a musíme povedať, že jej myšlienka je naozaj vynikajúca. Je určená rovnako pre profesionálov ako aj pre amatérov. Všetci vďaka nej urobia prekrásne fotografie!

Fripito

Táto aplikácia v podstate slúži ako taký „foto-sprievodca“, vďaka ktorému budete môcť fotiť nádherné fotografie z miest, kde sa práve nachádzate. Fripito je ako stvorené naozaj pre každého fotografa a je jedno, či sa fotografiou zaoberá len ako svojim hobby alebo je v danom obore profesionál. Zamiluje si ju každý! Funguje jednoducho a okrem nádherných záberov z miesta kde boli odfotografované vám dokáže ukázať to, ako dané miesto fotiť či vám vie dokonca zobraziť podrobné informácie o danej fotografie ako ISO, čas, zariadenie, ktorým bol daný záber odfotografovaný atď… Je to naozaj profesionálna záležitosť pre všetkých!

- Reklama -
Fripito - svetapple.sk
Fripito – svetapple.sk

Všetko čo musíte urobiť je len zapnúť aplikáciu, zvoliť si miesta, ktoré chcete navštíviť a stiahnuť si k nim balíčky, na základe toho si už len prečítať charakteristiku, či informácie o fotografiách. Aplikácia funguje naplno v českom jazyku, takže pokiaľ máte problém so znalosťou angličtiny, nemusíte sa ničoho obávať. Súčasťou daných balíkov, ktoré si pred cestou stiahnete, sú aj stručné charakteristiky všetkého, čo sa daných fotografií týka, čo určite ocenia najmä začínajúci fotografi. Pokiaľ máte záujem aplikáciu vyskúšať, máme pre vás dobrú správu, keďže je úplne zadarmo a dostupná je aj na konkurenčnom Androide. Horšia správa už je, že obsahuje in-app nákupy, kedy si musíte niektoré z balíčkov zakúpiť (nie všetky, niektoré máte aj zadarmo).

Každopádne z našej skúsenosti určite aplikáciu odporúčame a dané baličky stoja v rozmedzí 2,99€ do 5,99€, čo naozaj nie je veľká čiastka za cenu kvalitných záberov. Aplikácia vás totiž aj naučí fotiť, čo je pomerne cenná záležitosť! Jednotlivé balíčky nepotrebujú pripojenie na internet, takže aplikáciu je možné využívať aj v zahraničí. Je to jednoducho premyslená vec, ktorú si dodnes pstiahlo už vyše 20 000 používateľov a stále rýchlo pribúdajú. Práve preto by ste nemali váhať ani vy a aplikáciu urýchlene vyskúšať!

Fripito nájdete tu: (Fripito – Fripito Corp)

Fripito - svetapple.sk
Fripito – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.