Nová herná séria, ktorá by sa mala niesť v duchu legendárneho The Walking Dead či The Wolf Among us by to mala stihnúť ešte do konca roka 2014. Malo by ísť konkrétne o Game of Thrones, ktorá by bola rozdelená na niekoľko sérií rovnako ako v jednom z najsledovanejších televíznych seriálov súčasnosti, či knihy!

Zatiaľ veľa nevieme

Aj napriek tomu, že už o hre vieme a rovnako vieme aj to, v akom duchu sa asi bude niesť, stále o nej nemáme príliš veľa informácií. Vieme len to, že počítačová verzia by to mala stihnúť ešte do konca tohto roka a tú mobilnú iOS verziu by sme mali vidieť pravdepodobne, ako už býva zvykom, o niečo neskôr. Medzi zaujímavosti, ktoré už poznáme, patrí napríklad, že celá legendárna séria bude mať až 6 epizód  oproti súčasným piatim a päť hrateľných postáv, ktoré budú pochádzať z jedného rodu. Ich (vaše) rozhodnutia budú mať veľký vplyv na celú rodinu a jej budúcnosť. Prvý diel ponesie názov „Iron From Ice“. Toto sú zatiaľ všetky známe informácie o tejto hre.

Telltale-Game-of-Thrones

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.