To, že sme Apple web vedia asi všetci. Denne pridávame predovšetkým články týkajúce s tematiky Apple ale sem tam sa predsa len stane, že pridáme aj niečo, čo s Applom až tak nesúvisí. Dokonca v tomto prípade vôbec, keďže ide o seriál a nie aplikáciu ani nič podobné. Game of Thrones ale určite sleduje nejeden z vás, našich fanúšikov a určite sa už nejden extrémne teší na novú sériu, ktorá príde čoskoro. Autori seriálu najnovšie vydávajú nový trailer. Ide o druhý trailer k 6. sérii!

Nový trailer Game of Thrones!

Ak sleduješ dianie o Game of Thrones, čo ako pravý fanúšik asi robíš, určite ti neuniklo, že na svete už je prvý trailer k čoskoro odvysielanej 6. sérií. Ten bol predstavený ešte minulý mesiac a v podstate nás len poriadne navnadil na nové pokračovanie tohto fantastického seriálu. Ak si tento trailer prehliadol, môžeš si ho pozrieť pod týmto textom.

- Reklama -

Pokračujeme ale ďalej, keďže autori legendárneho a možno aj najpopulárnejšieho seriálu súčasnosti chceli navnadiť ešte viac. Dnes vydali úplne nový trailer, ktorý je v poradí druhý a ukazuje nám čosi viac. Dozvedáme sa tu nové fakty a musím povedať, že minimálne mňa osobne na novú sériu ešte viac navnadil a som ešte viac netrpezlivý.

Ak ťa zaujíma, kedy bude odvysielaná, vieme aj to. Pôjde o 24.4.2016. Delia nás teda dva týždne od premiéry prvého dielu. Veľmi sa na to tešíme a podotýkame, že presne takto pred rokom sa začali predávať aj hodinky Apple Watch. Je to asi trošku „odveci“ informácia ale tak, niekedy nie je zlé vedieť niečo navyše však? Máme tu nejakých skalných fanúšikov Game of Thrones?

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.