herná séria Half-Life je doslova legendárna. Už tento rok by sa mala dočkať pokračovania s názvom Half-Life: Alyx. Valve chce evidentne fanúšikov poriadne navnadiť. Všetky hry z tejto série si od dnešného dňa môžete zahrať na steame počas celých dvoch mesiacov úplne zadarmo.

Half-Life si teraz môžete zahrať na Macu úplne zadarmo.

Pokračovanie hernej série s názvom Half-Life: Alyx je zatiaľ ohlásené na marec 2020. To sú približne 2 mesiace čakania. Čo môže bežný fanúšik tejto hernej série počas takéhoto obdobia robiť? No predsa si zahrať všetky pôvodné diely úplne zadarmo, vďaka celkom novej akcii, ktorú zverejnilo Valve na platforme Steam.

Pokiaľ ste niekedy nejaký diel vynechali alebo si chcete len prinavrátiť nostalgiu, máte na to jedinečnú možnosť. O to lepšie je to, že Half-Life môžete hrať aj na Macu. Okrem toho sú tituly dostupné aj pre Windows či Linux.

V tomto bode je ale potrebné dodať, že celá herná séria je len 32-bitová. To znamená, že ak používate najnovší MacOS 10.15 Catalina, nespustíte ich (táto verzia už nepodporuje 32-bitové aplikácie). Ak máte starší operačný systém alebo pokojne niečo od konkurencie, nebudete mať najmenší problém.

Hry si budete môcť zakúpiť aj vo výhodnom balíku

Pokiaľ vás táto ponuka zaujala, pokojne si o nej prečítajte viac priamo na stránkach Steamu. Cena ôsmych herných titulov sa pohybuje na úrovni 3,99€ až 8,19€ za kus. Treba ale upozorniť na balíček všetkých hier, ktorý môžete získať so 40% zľavou a už navždy ostanú vo vašej knižnici. Jeho cena je 29,80€.

Taktiež je možné zakúpiť si veľký “Valve Complete Pack”, ktorý obsahuje celkovo až 22 položiek za 53,64€. Zvýhodnenie je v tomto prípade až 55%. Do komentára nám napíšte či ste fanúšikom tejto hernej série a či sa už tešíte na jej pokračovanie, ktoré príde v marci tohto roka. Mnohí z nás na hernej sérii Half-Life doslova vyrastali a tak vydanie nového dielu pre nich veľa znamená, vrátane nás.

Half-Life si teraz môžete zahrať na Macu úplne zadarmo.
Half-Life si teraz môžete zahrať na Macu úplne zadarmo. – svetapple.sk
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here