Hoci zatiaľ oficiálne nevyšla na iOS, vyšla na konkurenčnú platformu Andorid a my sme si už dnes mohli vyskúšať, aké to je zahrať si hru, ktorá nadväzuje na nezabudnuteľný seriál. Tak moc sme sa na ňu tešili, že sme napokon mali asi príliš veľké očakávania. Prečo? Hra je celá totiž iba o tom, že rozhadzuješ kamienky.

Sklamanie

Len prednedávnom sme písali o hre, ktorá má vyjsť už čoskoro a ktorá má ponúknuť názov asi celosvetovo už možno aj ikonicky známeho seriálu Futurama. Asi sme neboli jediní, kto sa na hru veľmi, ale veľmi tešil a to nám pravdepodobne najviac uškodilo.

Prečo? Hra je totiž jedno veľké fiasko, sklamanie a v podstate ide len o hádzanie kamienkov a spájanie farieb. Jednoducho je to hra, ktorá keby prišla pod iným názvom vôbec nič by sa nestalo ale pravda, to by autori asi toľko nezarobili.

My sme totiž očakávali väčšiu zábavu či možno príbeh, veď v dnešnej dobe sú smartfóny na úplne inej úrovni a pokiaľ sa pozrieme na dnešné mobilné hry, tak ani nehovorím. Dúfajme, že to nebolo posledné slovo a z dielne Futurama uvidíme aj nejakú inú hru, ktorá nás bude aj baviť. Niečo takéto nás totiž vôbec nebaví a stiahnuť sme si to mohli aj pod iným názvom!

Prečítajte si tiež  Fortnite Battle Royale prichádza na iOS
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.