Ubisoft opäť prekvapil hernú komunitu. Tentoraz umožňuje všetkým záujemcom zadarmo stiahnuť a vyskúšať Far Cry 6 – jeden z najlepších FPS titulov posledných rokov. Pokiaľ chcete zažiť revolúciu na fiktívnom karibskom ostrove Yara, teraz je ten správny čas.

V roku 2021 Far Cry 6 priniesol hráčom dramatický príbeh diktátora „El Presidente“ Antóna Castilla, ktorého stvárnil charizmatický Giancarlo Esposito (áno, je to Gus Fring z Braking Bad). V hre sa ujmete role guerillového bojovníka Daniho Rojasa, ktorý sa snaží zbaviť krajinu Castilloho brutálneho režimu.

Pomocou neortodoxných guerillových taktík a zbraní budete bojovať za slobodu svojej krajiny. Hra má samozrejme akčný príbeh a veľký otvorený svet, ktorý si užije úplne každý. Aj preto je ponuka od Ubisoftu veľmi lákavá.

Far Cry 6 si v tomto prípade môžete stiahnuť a nainštalovať úplne zadarmo. Ubisoft sľubuje prístup ku kompletnému obsahu hry s obmedzeným prístupom. Čo to presne znamená spoločnosť nekonkretizovala. Každopádne však sľubuje, že vo Far Cry 6 budete môcť preskúmať scenérie, okúsiť prestrelky a tiež širokú škálu herných zážitkov. Určite to teda stojí aspoň za vyskúšanie.

Zdroj: Ubisoft

V oficiálnej správe na webe vývojárov sa dočítate iba o tom, že akonáhle vám skúšobná verzia skončí, hru vám umožní zakúpiť s tým, že váš postup v nej bude prenesený aj do plnej verzie.

Titul je dostupný na PC, Xbox One, Xbox Series X / S, PlayStation 4 a PlayStation 5. Pokiaľ oň máte záujem, pokračujte na oficiálnu internetovú stránku. Nižšie nájdete aj trailer.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Garmin Venu 3 kúpite v zľave. Je to veľký konkurent Apple Watch
Môže ťa zaujímať
- Reklama -