Pandémia koronavírusu (COVID-19), ktorá vonku aktuálne zúri, si vyžiadala istú dávku solidarity aj od technologických a vývojárskych spoločností. Jedno z najznámejších herných štúdii na svete, Gameloft, ponúka nový herný obsah na iOS a Andorid úplne zadarmo. Týka sa to viac ako 35 kvalitných hier.

Gameloft ponúka herný obsah zadarmo.

Ostať doma je momentálne to najlepšie, čo môžeme pre seba, ale aj ostatných urobiť. Zdravie je prvoradé a uvedomujú si to aj firmy, ktoré sa snažia pomôcť. Gameloft pravdepodobne poznáte z prostredia mobilných hier. Táto francúzska firma je tu od nepamäti a vymýšľa populárne tituly, ktoré bývajú maximálne profesionálne a zábavne spracované. Poväčšine sa jedná o free-to-play. Stiahnutie je síce zadarmo, ale ak nebudete platiť, nastanú isté obmedzenia.

Vďaka novému kroku by ste mali bezplatne získať rôzne bonusy, ktoré vás potešia. Pribúdať budú od dnešného dňa, až do konca tohto mesiaca. Vývojári tiež uvádzajú, že ponuka sa týka platformy iOS a Andorid. O všetkom budete bližšie informovaný po tom, ako otvoríte jednotlivé aplikácie.

Medzi najpopulárnejšie hry patria napríklad: Asphalt 8: Airborne, Asphalt 9: Legends, LEGO Legacy: Heroes Unboxed, Disney Getaway Blast, Disney Princess Majestic Quest, Disney Magic Kingdoms, SongPop 2, March of Empires, War Planet Online, Overdrive City, Dragon Mania Legends, Modern Combat 5, Sniper Fury, Dungeon Hunter 5, Gangstar IV a mnoho ďalších… Ak sa teda nudíte, dajte im šancu. Nikdy neviete, čo vás práve začne baviť!

Gameloft ponúka herný obsah zadarmo. Chce pomôcť v boji s koronavírusom.
Gameloft ponúka herný obsah zadarmo. Chce pomôcť v boji s koronavírusom.
Prečítajte si tiež  Pozrite sa na interaktívnu mapu, ukazujúcu šírenie koronavírusu v priamom prenose.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.