Pokiaľ nepoužívate svoje smartfóny len na prácu a komunikáciu, máme pre vás skvelé správy. Už o niekoľko dní si budete môcť zahrať novinku s názvom „Company of Heroes“. Dostupná bude pre iOS a Android.

Company of Heroes dostupné od 10. septembra

Vývojári z Feral Interactive oficiálne oznámili dátum vydania legendárnej hry. Titul Company of Heroes bol pôvodne predstavený v roku 2006, kedy ste si ho mohli zakúpiť na PC. Začiatkom roka 2020 dorazil aj na iPadOS.

Tvorcovia nám sľubovali, že neskôr príde verzia pre mobilné zariadenia. Oficiálny „launch“ je naplánovaný na 10. septembra. Novinku si budete môcť stiahnuť buď na iPhone alebo na Android.

Skvelou správou ostáva, že vojnová hra aj v tomto prípade prinesie možnosť bojovať proti „počítaču“ alebo ostatným hráčom. Verzia pre iPad obsahuje intuitívne používateľské rozhranie, vďaka čomu môžete vykonávať viacero rýchlych taktík v reálnom čase. To isté očakávame od smartfónov…

Niečo takéto pochopiteľne nebude zadarmo. Hra je dnes k dispozícii za 14,99€. Dobrou správou ale ostáva, že sa v nej už nenachádzajú ďalšie in-app nákupy. Po celý čas máte teda pokoj. Tak isto tu platí, že ak si zakúpite Company of Heroes na iPad, verziu pre iPhone stiahnete zadarmo.

Najstarším podporovaným zariadením by mal byť iPhone 6S z roku 2015. Hoci sa nejedná o mimoriadne náročný titul, odporúčame novšiu generáciu zariadenia pre lepší zážitok a celkovú stabilitu. Do komentára nám napíšte, či sa na tento titul tešíte.

zdroj

Prečítajte si tiež  Pozri si zaujímavý koncept iPhonu 7, ktorý nesie dizajn iPhonu 4
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.