Jedna z najväčších sociálnych sietí na svete Instagram, sa opäť dočkala dôležitého vylepšenia. Kompetentní urobili update, vďaka ktorému získa používateľ oveľa viac možností v oblasti obmedzení označovania svojho profilu inými používateľmi a tiež pri hromadnom vymazávaní komentárov.

Instagram dostal aktualizáciu

Pokiaľ ste stále na Instagrame, najnovší update možno oceníte. Vývojári sa tentokrát zamerali na to, čo spôsobuje používateľom najväčšie problémy a čo by mohlo zvýšiť komfort ovládania appky. V súčasnosti niektoré profily dosť obťažujú rôzne súťaže, pri ktorých ich neustále označujú iní používatelia v komentároch. Tomuto je ale koniec, nakoľko to jedna z noviniek umožňuje spravovať.

- Reklama -

Okrem toho sem pribudla aj funkcia, na ktorú možno mnohí dlho čakali. Áno, bez problémov môžete hromadne vymazávať komentáre, ktoré sa vám pod vašimi príspevkami nepáčia. Instagram dodáva, že nové zmeny by mohli minimalizovať online šikanu, ktorá sa žiaľ deje aj na tejto sociálnej sieti. Po aktualizácii je možné naraz vymazať až 25 komentárov. Tak isto sa tu nachádza aj ďalšia možnosť, ktorá vám umožní ich autorov jediným kliknutím zablokovať.

Pri výbere toho, kto vás môže označovať na iných príspevkoch máte 3 konkrétne možnosti. V prvom rade je to „všetci“, v druhom rade „ľudia, ktorých sledujete“ a v treťom rade „nikto“. Uvidíme, akým smerom sa bude táto sociálna sieť vyvíjať ďalej. Dnešné vylepšenia sa nám ale celkom páčia a určite ich zužitkujeme (a tak isto aj vy) v praxi.

ako získať followerov na Instagram účte
Instagram dostal aktualizáciu. Pozrite sa čo je nové!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.