Ako upozorňuje portál 9to5mac, tento týždeň sa používatelia sociálnej siete Instagram na iPhone stretávali s problémom, kedy sa Príbehy po ich odsledovaní zobrazovali znova a znova. Našťastie sa dnes ráno objavila aktualizácia aplikácie, ktorá celý tento problém rieši.

Problémy s opakujúcimi sa Stories na Instagrame pre iPhone, ktoré si všimol ako prvý portál The Verge, sa začali ešte v pondelok. Hoci sme tomu neprikladali veľkú pozornosť, s podobným javom sme sa niekoľkokrát stretli aj my v redakcii. Nie je preto vylúčené, že problém je do veľkej miery rozšírený na celom Slovensku.

Prečítajte si tiež  Toto je 7 problémov, ktorými trpia AirPods a môžete sa s nimi stretnúť aj vy

Chyba sa tvári tak, ako by si Instagram vôbec nepamätal, ktoré príbehy si používatelia pozreli a ktoré nie. Zakaždým, keď niekto zdieľal nový obsah, sa dookola zobrazoval ten istý príbeh, čo mohlo pôsobiť mätúco.

Spoločnosť Meta ešte začiatkom týždňa zverejnila správu, v ktorej používateľom sľúbila, že chybu eviduje a rýchlo zapracuje na jej náprave. To sa teraz stalo. Ak ste sa teda s nedostatkom stretli aj vy, postačí vám update. Ten by už mal byť dostupný v internetovom obchode App Store, alebo sa vám v lepšom prípade nainštaloval automaticky.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -