Instagram pozná azda každý jeden z vás. Jednoduchá aplikácia, ktorú pred niekoľkými rokmi odkúpil gigant Facebook, slúžiaca na úpravu a následné sharovanie vašich fotiek je jednoducho fenomenálna a v súčasnej dobe sa portfólio používateľov neuveriteľne rýchlo rozširuje. Tento týždeň sa dočká aktualizácie a s ňou aj nových úprav! 

Aktualizácia

V Instagrame sa očividne snažia a v poslednej dobe vidíme stále rozsiahlejšie aktualizácie, ktoré nám rozširujú možnosti, či už úpravy fotiek alebo nášho profilu. Instagram sa jednoducho stáva viac otvoreným a taktiež sa stáva aplikáciou, ktorá sa nemusí hanbiť svojimi možnosťami ani za predpokladu, že si cez ňu iba pridávate filtre, či dolaďujete fotografie.

Nová aktualizácia, ktorá ešte nie je dostupná, no spoločnosť ju behom tohto týždňa vypustí, prinesie opäť nové možnosti editácie vašich fotografií. Pôjde prakticky o úplne nové nástroje, konkrétne o filter, pomocou ktorého budete môcť zmäkčiť farby a taktiež zafarbiť fotografie do daných farieb. Vybrané farby môžte vidieť aj na následujúcom obrázku. Medzi ďalšie novinky, ktoré sa v novej verzii objavia bude možnosť upravenia upozornenia, pokiaľ by váš príspevok niekto nasledoval.

Zdroj: 9to5mac.com

Prečítajte si tiež  Boomerang na Instagrame prešiel vylepšením. Čo je nové?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.