Instagram pozná azda každý jeden z vás. Jednoduchá aplikácia, ktorú pred niekoľkými rokmi odkúpil gigant Facebook, slúžiaca na úpravu a následné sharovanie vašich fotiek je jednoducho fenomenálna a v súčasnej dobe sa portfólio používateľov neuveriteľne rýchlo rozširuje. Tento týždeň sa dočká aktualizácie a s ňou aj nových úprav! 

Aktualizácia

V Instagrame sa očividne snažia a v poslednej dobe vidíme stále rozsiahlejšie aktualizácie, ktoré nám rozširujú možnosti, či už úpravy fotiek alebo nášho profilu. Instagram sa jednoducho stáva viac otvoreným a taktiež sa stáva aplikáciou, ktorá sa nemusí hanbiť svojimi možnosťami ani za predpokladu, že si cez ňu iba pridávate filtre, či dolaďujete fotografie.

- Reklama -

Nová aktualizácia, ktorá ešte nie je dostupná, no spoločnosť ju behom tohto týždňa vypustí, prinesie opäť nové možnosti editácie vašich fotografií. Pôjde prakticky o úplne nové nástroje, konkrétne o filter, pomocou ktorého budete môcť zmäkčiť farby a taktiež zafarbiť fotografie do daných farieb. Vybrané farby môžte vidieť aj na následujúcom obrázku. Medzi ďalšie novinky, ktoré sa v novej verzii objavia bude možnosť upravenia upozornenia, pokiaľ by váš príspevok niekto nasledoval.

Instagram 6.10.0 - svetapple.sk
Instagram 6.10.0 – svetapple.sk

 

Zdroj: 9to5mac.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.