V dnešnej dobe má aplikáciu Instagram v telefóne snáď každý. Iba táto jedna aplikácia dokáže pomerne pekné úpravy fotografií, ktoré navyše môžete ihneď zdieľať, či posielať vašim priateľom alebo celému svetu a ukázať im napríklad, kde a na akých skvelých miestach ste boli a čo úžasné ste tam zažívali. Teraz si pre nás Instagram pripravil zas niečo nové. Pozrite sa s nami, čo to je.

Čo je nové v Instagrame?

Instagram ale opäť aktualizoval svoju škálu mnohých filtrov, takže sa jeho výbava ešte zlepšila. Aplikácia navyše podporuje vkladanie emotikonov do hashtag. Nové filtre si nesú tieto názvy Lark, Reyes a Juno. Tieto filtre sú zamerané prevažne pre vonkajšie fotografie. Instragram tím ale sľúbil, že filtre sa budú postupne aktualizovať, takže je pravdepodobné, že sa pri nich celá aplikácie nezastaví a my sa môžme tešiť na ďalšie nové, lepšie filtre. Uvidíme čo si teda pre nás Instargram ešte pripraví.

- Reklama -

Zdroj: 9to5mac.com


 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.