Akonáhle nám spoločnosť Apple predstavila nový iOS 9.0 netušili sme, že ho bude možné Jailbreaknúť. Už dávnejšie sa písalo, že to nebude možné, no ako sa ukázalo, po mesiaci prišiel Jailbreak a dokázal, že hacknúť nehacknuteľné zas nemusí byť až taký problém. Včera vyšiel iOS 9.1 a my sme potajomky tušili, že odstráni aj Jailbreak, no nemali sme presnú informáciu. Dnes už túto informáciu máme a predávame ju aj tebe!

iOS 9.1 bez Jailbreaku

Týždeň dozadu Pangu vypustilo do sveta svoju najnovšiu verziu Jailbreaku, vďaka ktorej bolo možné hacknúť iPhone s najnovším operačným systémom iOS 9. Týždeň na to ale prišiel iOS 9.1 a ten zamedzil prístupu alebo lepšie povedané, odstránil chyby, ktoré umožňovali nelegálnemu softwéru vznik do našich iPhonov. Pokiaľ teda používaš Jailbreak a nechceš sa ho zbaviť, za žiadnych okolností neprechádzaj na iOS 9.1. Zatiaľ totiž nevieme, kedy príde nový Jailbreak a môže to trvať pomerne dlhú chvíľu!

- Reklama -

Cydia-icon-iPhone-5s-1024x768

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.