Nová aktualizácia operačného systému iOS 8 prišla len pred niekoľkými dňami a zdá sa, že Jailbreak komunita na seba nenechala dlho čakať. Len deň po aktualizácií bolo možné nainštalovať Jailbreak aj na zariadenia, ktoré mali nainštalovanú verziu 8.1.2. Vývojárom sa teda podarilo nájsť dieru v novej verzii za rekordný čas!

Jailbreak na iOS 8.1.2

Aktualizácia iOS 8.1.2  prišla len pred pár dňami a priniesla so sebou opravu niekoľkých menej závažných chýb či bugov. Okrem iného aj chybu, ktorá spôsobovala miznutie zakúpených zvonení v iTunes Store. No, zdá sa, že Jailbreak komunita nenechala na seba dlho čakať a ani nie o 24 hodín neskôr ponúkla svojim fanúšikom stabilný TaiG Jailbreak! Podľa všetkého sa Apple nepodarilo „zaplátať“ všetky diery v predošlej verzii a komunita našla spôsob, ako Jailbreak nainštalovať naozaj rýchlo. Ten je navyše kompatibilný so všetkými iOS 8 zariadeniami vrátane iPhonu 6/6 Plus, či iPadu Air druhej generácie. Žiaľ, zatiaľ je možné celú utilitu nainštalovať len pomocou Windowsu. Pokiaľ teda používate Mac, na Jailbreak si budete musieť ešte počkať. Pokiaľ ste však majiteľom Windowsu, Jailbreak si môžte stiahnuť tu: Jailbreak.

- Reklama -
TaiG Jailbreak - svetapple.sk
TaiG Jailbreak – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.