Spoločnosť Apple v predošlých verziách operačného systému iOS 8 významne zapracovala na bezpečnosti a tak nebolo možné dlhodobo vytvoriť Jailbreak pre súčasnú verziu iOS 8.3. Avšak, známej hackerskej skupine TaiG sa podarilo v dnešných dňoch prelomiť všetky kódy a sprístupniť tak Jaiblreak pre používateľov.  

Jailbreak 8.3

Hackerom sa v posledných dňoch podarilo prelomiť bezpečnosť iOS 8.3 a tak si ho používatelia z celého sveta môžu inštalovať na svoj iPhone 6 či iPhone 6 Plus. Všetko je zatiaľ dostupné len pre Windows, no hackérska skupina TaiG sľubuje, že už onedlho sa dočkáme aj verzie pre Mac OS X.

- Reklama -

Tak či onak, vývojári nového Jailbreaku stále varujú, že ide len o prvotnú verziu a tak môže spôsobiť niektoré problémy, či nekompatibilitu s niektorými nástrojmi. Saurik doteraz nevytvoril Cydia Substrate pre iOS 8.3 a práve preto odporúčame inštaláciu tohto Jailbreaku skôr skúseným jedincom. Vopred ťa však upozorňujeme, že pokiaľ si Jailbreak predsa len nainštaluješ a vznikne nejaký problém, či závada, redakcia svetapple.sk nijako nezodpovedá za spôsobené problémy!

Jailbreak pre iOS 8.3 sťahuj tu!

iOS 8.3 jailbreak - svetapple.sk
iOS 8.3 jailbreak – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.