Apple chystá novú konferenciu WWDC 2016 už za necelý mesiac a vývojári z celého sveta, ktorí sa na túto udalosť pripravujú, sa už určite nevedia dočkať noviniek, ktoré  pre nich Apple pripravilo. Tak ako každý rok, ani tentokrát to nebude málo noviniek a program bude naozaj nabitý. Mnohí vývojári už dokonca pracujú na vlastných konceptoch systému iOS 10, ktorého predstavenie bude jednou z najdôležitejších udalostí celej konferencie.

Koncept iOS 10, ktorý sa ti zapáči!

V súčasnosti ale stále nevieme, čo nový operačný systém prinesie. Môžeme sa len domnievať, čo by bolo dobré, keby Apple predstavilo, každopádne niekto má svoje vlastne predstavy a tak vytvára koncepty, ako aj ten, ktorý uvidíš na konci článku. Nájdeme tu prepracované prechody, nové nápady a hlavne uľahčený prístup, ktorý sa nám neuveriteľne páči.

- Reklama -

Chalani, ktorí na tomto koncepte makali majú zrejme bujarú fantáziu a zrejme si niečo požičali aj napríklad z Jailbreak tweakov, ktorými si mnohí zveľaďujú svoje iPhony či iPady. Veľmi sa nám napríklad páči myšlienka informácií o počasí, ktorá sa nachádza priamo na zamknutej ploche. Toto je veľmi praktické riešenie, človek si môže pohodlne pozrieť predpoveď bez toho aby musel riešiť odomykanie a zamykanie zariadenia.

Samozrejme to, čo by kto chcel je pomerne individuálna záležitosť a Apple nemôže vyhovieť každému. Dúfajme ale, že aj tento rok pridá do novej verzie iOS také funkcie, bez ktorých sa jednoducho nebude dať žiť. Čo by si v novej verzií uvítal ty? 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.