Ak pracujete každý deň na počítači, je isté, že potrebujete výkonný softvér od Microsoftu, ktorý sa považuje za akýsi globálny štandard. Balík Microsoft Office, ktorého súčasťou sú programy Word, Excel či PowerPoint je síce drahý, no vďaka dnešným zľavám na Godeal24 na ňom extrémne ušetríte.

Pokiaľ využívate operačný systém macOS, kúpiť si môžete Microsoft Office 2019, ktorý má stále špičkové funkcie po kliknutí na tento odkaz len za 28,99 €. Normálna cena tohto balíka je až 229 €, takže to určite stojí za zváženie. Rovnako je vo výraznej zľave aj posledná generácia programov s názvom Microsoft Office 2021 pre počítače Mac. Za tú si síce priplatíte, no namiesto pôvodných 299 € zaplatíte po kliknutí na tento odkaz stále iba 69,99 €. A to je výborná cena.

Na prázdno sa navyše nezaobídu ani používatelia operačného systému Windows. Tí majú výhodu v tom, že balík nástrojov Microsoft Office 2021 je pre nich štandardne výrazne lacnejší. Po kliknutí na tento odkaz ho môžu získať len za 27,25 €, vďaka čomu ušetria niekoľko stoviek eur. A to sa počíta.

Kúpite si Microsoft Office za najlepšiu cenu

Pokiaľ chcete získať kvalitný operačný systém s podporou AI funkcií, určite oceníte zľavu aj na Windows 11 Professional, za ktorý po kliknutí na tento odkaz zaplatíte len 13,25 € namiesto pôvodných 199 €. Ušetriť sa dá navyše ešte viac. Ak si kúpite originálnu licenciu na Windows 10 Professional, ktorá je dostupná po kliknutí na tento odkaz len za 8,25 €, úplne zadarmo môžete prejsť na novší Windows 11. Viac objavíte v ponukách nižšie.

Windows 10 aj Windows 11 za bezkonkurenčné ceny 

Prečítajte si tiež  AirTag kúpite za veľmi výhodnú cenu. Apple používatelia ho milujú

 Získajte výhodný balík so zľavou až 62 %. Zadajte kód: GG62

Viac nástrojov pre počítače Mac za najlepšie ceny 

50 % zľava na ďalšie produkty Windows a Office. Zadajte kód: GG50

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy: service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -