Kúpili ste si nový počítač, prípadne vylepšili ten starý? V tom prípade si zaobstarajte aj originálnu licenciu na operačný systém Windows. Vaše zariadenie bude vďaka nej rýchle, efektívne a hlavne bezpečné.

Bežná cena za Microsoft Windows 10 Pro je dnes cca 259 €. Na Godeal24 ale dokážete tento systém kúpiť už za 7,25 € a následne bezplatne aktualizovať na Windows 11 Pro. A pokiaľ by ste si to chceli celé zjednodušiť, kúpiť si môžete rovno Windows 11 a to len za 9,98 €.

- Reklama -

Aby toho nebolo málo, na Godeal24 nakúpite aj kancelársky balík Microsoft Office 2021 Pro. Ide o poslednú verziu, ktorá sa bežne predáva za za niekoľko stoviek eur. Vy ju však vďaka zľave môžete mať už za 24,25 € ako digitálnu licenciu. Predajca má navyše aj ďalší praktický kancelársky softvér, ako napríklad Ashampoo PDF Pro 3. Poďme teda na ponuky, ktoré sú extrémne výhodné.

Windows za najlepšiu cenu na trhu

Microsoft Office za najlepšiu cenu na trhu

Ashampoo za najlepšiu cenu na trhu

Microsoft Office pre MAC

Windows a Office v zľave
Zdroj: GoDeal24

Godeal24 uvádza na trh rôzne balíky Windows a MS Office pre používateľov, ktorí potrebujú aktualizovať viacero počítačov alebo ich chcú darovať rodine a priateľom. Medzi nimi je aj Windows 10 Pro len 6,12 € / PC!

Dokonca aj balík MS Office 2021 Pro, ktorého oficiálna cena za kus presahuje 400 €, je v ponuke zľavneného množstvového predaja kancelárskeho softvéru na Godeal24 len za 13,05 € / PC. Ak budete mať počas inštalácie a používania akékoľvek otázky, predajca vám na ne s radosťou odpovie.

Nakúpte viac a ušetríte: WIndows a Office je dostupný v efektívnych balíkoch

Až 62 % zľava na balíky Office + Windows (zľavový kód „GG62„)

Až 50 % na produkty Windows (zľavový kód GG50„)

Veľkoobchodná ponuka: Windows OS a Microsoft Office

 Ďalšie počítačové nástroje za skvelú cenu

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -