Ak ste fanúšikom klasických a jednoduchých herných titulov, máme pre vás skvelé správy. Apple pokračuje vo svojej stratégii prinášať do hernej platformy Apple Arcade čerstvý a atraktívny obsah. Po novom sa sem dostala hra Jetpack Joyride +.

Samotný herný titul vlastne nie je až takou novinkou a hráči sa s ním stretávajú od roku 2011, kedy bol po prvýkrát uvedený do internetových obchodov App Store a Google Play.

Vašou hlavnou úlohou je previesť Barryho, hlavnú postavu s jetpackom, cez množstvo prekážok a zároveň zbierať mince či ďalšie bonusy, za ktoré si potom môžete zakúpiť rôzne vylepšenia.

Jetpack Joyride +Hlavným princípom je preletieť s Barrym čo najďalej, pričom ovládanie je veľmi jednoduché, pretože naň potrebujete len dotyk jedného prsta. Jetpack Joyride bol vždy veľmi návykový a v bezplatnej verzii si ho môžete vyskúšať kliknutím na tento odkaz.

Novinka s celým názvom Jetpack Joyride + prejde rozsiahlym rebrandingom, zmenou dizajnu a pravdepodobne aj lepšou optimalizáciou na novších zariadeniach.

Prečítajte si tiež  Čip Apple Silicon M3 dostal prvé benchmarky. Takto sa mu darí v porovnaní s minulou generáciou
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.