Pokiaľ používaš počítače spoločnosti Apple a zároveň nosíš vo svojom vrecku najnovší iPhone alebo ti na stole leží naopak najnovší iPad, určite by si ocenil, keby ti na odomknutie počítača stačil tvoj otlačok prsta. Priznajme si, zadávanie hesla je už príliš zdĺhavé a stereotypne, minimálne ak sa na to pozrieme z hľadiska odomykania našich iPhonov cez Touch ID. Avšak, my ti dnes prinášame jednu možnosť ako odomykať Mac pomocou Touch ID na tvojom iOS zariadení a to všetko v zľave za 0,99€!

MacID

Táto naozaj veľmi jednoduchá aplikácia, ktorá má len 1,3 MB a v súčasnosti sa pohybuje v slušnej zľave z 3,99€ na 0,99€, umožní odomykanie tvojho milovaného Macu za pomoci iPhonu, či iPadu, ktorý ponúka senzor odtlačkov prstov Touch ID. Buď môžeš odomknúť svoj Mac pomocou prístupového hesla alebo dotyku prsta. Všetko však cez Bluetooth a všetko cez svoje iOS zariadenie. Je to veľmi jednoduché a na celý proces dokonca ani nepotrebuješ odomknúť iPhone. Pokiaľ teda nechceš byť „mainstream“ a chceš odomykať svoj Mac iným a najmä jednoduchším spôsobom, určite ti odporúčame práve túto aplikáciu!

- Reklama -

Sťahuj tu: MacID for iOS – Kane Cheshire

MacID je naozaj skvelá aplikácia, ako odomykať Mac pomocou tvojho odtlačku prsta! - svetapple.sk
MacID je naozaj skvelá aplikácia, ako odomykať Mac pomocou tvojho odtlačku prsta! – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.