Pokiaľ sa radi zabávate, možno sa vo vašom iPhone nachádza aj populárna závodná Nintendo hra, „Mario Kart Tour“. Do App Store sa dostala ešte v roku 2019 a aj napriek svojmu úspechu mala jeden “nedostatok”. Podporovala iba režim na výšku. To sa teraz zmení.

„Mario Kart Tour“ dostane update

Pôvodné presvedčenie autorov tohto titulu bolo zrejme také, že mobilné hry by sa mali ovládať výhradne jednou rukou. Nie je to síce zlá myšlienka, no nie každému musí takýto spôsob vyhovovať. Presne preto teraz prichádza update, ktorý umožní používať aj režim na šírku. Je už iba na vás, aké zobrazenie si pri „Mario Kart Tour“ zvolíte.

- Reklama -

Nová aktualizácia sa týka mobilného operačného systému iOS a Android. Nie je síce zavádzaná plošne, no prichádza postupne. V prvých krajinách je dostupná od dnešného dňa, do zvyšných sa dostane v priebehu týždňa.

Do komentára nám napíšte, ako vám vyhovuje hranie závodných titulov. Máte radšej režim na výšku alebo na šírku? Za nás je to určite druhý menovaný…

„Mario Kart Tour“

zdroj

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here