Spoločnosť Packeta prináša tesne pred Vianocami veľké prekvapenie. Firma oficiálne spúšťa posielanie zásielok cez Z-BOXy. O zmene informovala prostredníctvom svojej facebookovej stránky. Zatiaľ však ide len o test.

Packeta tvrdí, že niektorí používatelia nájdu novú službu v aplikácii Packeta na mobilných zariadeniach s operačným systémom iOS. Neskôr bude projekt rozšírený aj na Android, čo znamená, že majitelia iPhonov majú v tejto chvíli výhodu.

V súčasnosti funguje posielanie zásielok cez Z-BOXy v testovacom režime, pričom Packeta hovorí o jednotkách percent používateľov. Firma tiež ponúkla návod, na základe ktorého zistíte, či sa táto funkcia týka aj vás.

V prvom rade si musíte nainštalovať poslednú verziu aplikácie Packeta s označením 1.15.1. Nájdete ju v App Store na tomto odkaze. Následne po prihlásení uvidíte možnosť zasielania balíkov cez Z-BOXy. Pokiaľ sa vám nezobrazí, znamená to, že vás spoločnosť nezaradila do testovacieho programu.

Spoločnosť však dopĺňa, že intenzívne pracuje na tom, aby bola funkcia dostupná pre všetkých používateľov. Akonáhle teda všetko otestuje a vychytá chyby či nedostatky, automaticky sa funkcia aktivuje aj vo vašom zariadení.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Always-on displej v iPhone 14 Pro / 14 Pro Max skutočne nežerie veľa batérie. Tento test to potvrdil
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here