Množstvo z nás používa dnes už Facebookom odkúpenú sociálnu sieť na pridávanie fotiek, Instagram. Táto sieť sa dnes dočkala naozaj dôležitej aktualizácie, vďaka ktorej sa nám bude opäť o niečo lepšie upravovať naša fotka či video, ktoré je po novom možné nahrať aj v Slow-Mo!

Nové filtre

Významnou súčasťou novej aktualizácie je pridanie ďalších piatich filtrov, ktoré boli navrhnuté špeciálne tak, aby vyhovovali novým fotoaparátom smartfónov a dokázali využiť plný potenciál kvalitných fotiek. Tento krok podstúpila spoločnosť potom, čo sledovala, ako množstvo používateľov používa na úpravu fotiek iné aplikácie a následne ich zverejňuje na sociálnej sieti. Po novom si teraz filtre vyberiete pomocou nového zobrazenia a taktiež je možnosť zoradiť si ich podľa najpoužívanejších až po tie, ktoré nepoužívate.

Nové filtre v Instagrame - svetapple.sk
Nové filtre v Instagrame – svetapple.sk

Slow-Mo!

No konečne! Niekto v Instagrame si pravdepodobne po vyše roku všimol, že iPhone ponúka aj natáčanie v spomalených záberoch, ktoré môžu byť zaujímavé aj na tejto sociálnej sieti. Doteraz totiž neboli podporované a boli prehrávané rovnako, ako normálne videá, teda pri frekvencií 24 fps. Pre nás v redakcii je to určite veľmi pozitívne vylepšenie, keďže sme sami používali niekoľko aplikácií, pomocou ktorých sme video spomalili a až potom uploadovali na samotný Instagram. Aktualizácia samozrejme prináša množstvo iných zmien, na ktoré prídete počas používania. Tak čo páči sa vám nový Instagram? 🙂

Nové filtre v Instagrame - svetapple.sk
Nové filtre v Instagrame – svetapple.sk
Prečítajte si tiež  Instagram niči Snapachat
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.