Ak dnes máte problémy s prístupom ku svojmu účtu na Instagrame, zďaleka nie ste jediní. Ako píše portál 9to5mac, podobný problém hlásia používatelia z celého sveta. Chybu už potvrdila aj samotná sociálna sieť.

Všetko to vypuklo dnes v ranných hodinách, pričom problémy pretrvávajú ešte stále. Nespokojní používatelia sa obrátili na sociálnu sieť Twitter, kde uviedli bližšie podrobnosti.

Celá chyba sa prejavuje tým, že sa ľudia nedokážu pripojiť ku svojim účtom, pričom sa im na displeji zariadení objaví hláška, že ich účet bol dočasne deaktivovaný alebo úplne zrušený. Pokiaľ ste podobný šok zažili aj vy, máme pre vás dobrú správu. V skutočnosti ide len o chybu.

Sociálna sieť vo svojom oficiálnom vyjadrení uviedla nasledovné: „Uvedomujeme si, že niektorí z vás majú problémy s prístupom k svojmu účtu Instagram. Skúmame to a ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.“

Zvláštny výpadok, s ktorým sme sa ešte nestretli 

Instagram
Zdroj: Unsplash / Solen Feyissa

Je pomerne prekvapivé, akým spôsobom sa tento výpadok prejavuje. Je totiž bežné, že ak má Instagram, Facebook, Messenger alebo WhatsApp problémy, skoro vždy sú sociálne siete úplne nedostupné, prípadne cez ne nie je možné odosielanie správ.

V tomto prípade však aplikácia Instagram straší majiteľov účtov, ktoré majú pokojne aj tisíce sledovateľov, že ich profily boli dočasne pozastavené alebo úplne zakázané. S tým súvisí aj dramatický pokles sledovateľov, ktorý však podľa všetkého opäť nie je reálny.

Dajte nám vedieť do komentára, či s te sa s podobným problémom stretli aj vy.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Norma EURO 7 umožní úradníkom na diaľku vypnúť vodičovi auto. Stačí porušiť predpisy
Môže ťa zaujímať
- Reklama -