Spoločnosť Microsoft vydala novú verziu balíka Office pre počítače Mac, ktorá obsahuje aktualizovaný Excel s podporou ARM procesora Apple Sillicon (M1, M1 Pro a M1 Max). Pre používateľov je to dobrá správa najmä preto, lebo už nemusia používať emulátor Rosetta 2.

Pri práci s tabuľkami v programe Excel môžete očakávať vyšší výkon a lepšiu energetickú účinnosť. Najnovšia aktualizácia sa týka balíkov Office 2019 pre Mac, Office LTSC 2021 pre Mac a Office 2021 pre Mac. Zďaleka tak nemusíte mať najnovšiu verziu balíčka.

Ak si chcete aplikáciu aktualizovať, urobte tak prostredníctvom Microsoft AutoUpdate (MAU). Pokiaľ náhodou neviete ako na to, otvorte si Microsoft AutoUpdate, spustite aplikáciu Office (napríklad Word alebo Excel) a potom vyberte položku Pomocník -> Nájsť aktualizácie. Nový update by sa vám mal sám vyhľadať.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Do komentára nám napíšte, či používate softvér od spoločnosti Microsoft alebo ste verní skôr balíku „iWork“ od spoločnosti Apple, ktorý zahŕňa programy ako Pages, Numbers, Keynote a ďalšie. Tešíme sa na všetky vaše postrehy.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Windows 11 si začne rozumieť s iPhonom. Tešiť sa môžete na podporu iMessage
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.