Microsoft Office 2021 je najnovšia verzia kancelárskeho balíka, ktorá ponúka oproti predchádzajúcim verziám množstvo vylepšení a nových aplikácií. Problémom je ale vysoká cena, ktorá sa na oficiálnych stránkach pohybuje až na úrovni 150 €. Vďaka Godeal24 však Office 2021 môžete získať oveľa lacnejšie, už od 24,25 € či dokonca 13,05 € pri odbere väčšieho množstva kusov.

A ak by ste chceli verziu pre počítače s operačným systémom macOS, Godeal24 má riešenie aj pre takéto prípady. Stačí si kúpiť balíček Microsoft Office 2021 Home & Business, ktorý je síce o trošku drahší, no stále veľmi výhodný. Jeho cena je len 37,99 €. Nižšie objavíte ďalšie výhodné ponuky od predajcu či už na Windows, alebo iné produkty.

Časovo limitovaná ponuka: Originálny MS Office 2021 už od 13,05 €

Okre MS Office 2021 si môžete na Godeal24 kúpiť aj operačný systém Windows 10, ktorý je dostupný v samostatnom predaji už od 7,25 € a ak sa s niekym dohodnete a vezmete dva kusy, každý z nich bude stáť len 6,12 €. Dôležité je tiež zdôrazniť, že Windows 10 podporuje bezplatnú aktualizáciu na Windows 11. Ak by sa vám ale nad tým nechcelo špekulovať a radšej by ste rovno prešli na novšiu verziu, Windows 11 Professional kúpite už od 10,25 €.

Časovo limitovaná ponuka: Windows 10 / 11 za TOP cenu

Prečítajte si tiež  Inteligentné vianočné LED svetielka kúpite za veľmi výhodnú cenu: Milovať ich bude každý člen rodiny

Získajte MS Office a Windows v balíčku ešte výhodnejšie 

Až 50 % zľava na ďalší softvér od Microsoftu (kôd kupónu „GG50„)

 Viac PC nástrojov za skvelé ceny 

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -