Pokiaľ hľadáte špičkové bezdrôtové slúchadlá, ktoré budú vhodné na počúvanie hudby, sledovanie filmov ale aj hranie hier, Bang & Olufsen BeoPlay Portal PS/PC sú pre vás ako stvorené. Toto zariadenie má prémiový dizajn ale aj výhodnú cenovku. Po zvýhodneniach na nich môžete ušetriť stovky eur.

Slúchadlá od Bang & Olufsen vám umožnia ponoriť sa do sveta obsahu, ktorý si momentálne užívate na svojom počítači alebo hernej konzole. Majú citlivosť 95 dB/mW, vďaka čomu vám sprostredkujú silný a výrazný zvuk bez toho, aby ste museli akokoľvek zvyšovať hlasitosť na maximálne hodnoty.

Uzavretá konštrukcia zabezpečuje, že vás nebudú rušiť žiadne iné zvuky, čomu dopomáha aj ANC (aktívne potláčanie okolitých zvukov) a vďaka frekvencii v rozsahu od 20 do 22000 Hz vám neuniknú ani tie najjemnejšie tóny.

No a cena? Bang & Olufsen BeoPlay Portal PS/PC sa v čase uvedenia na trh predávali za horibilných 499 € no dnes ich získate výrazne lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz objavíte ponuky, kde stoja len 299 €, vďaka čomu na nich môžete ušetriť až 200 €. A t sa vzhľadom na ich schopnosti určite oplatí.

Bang & Olufsen BeoPlay Portal PS/PC ponúkajú pripojenie cez kábel aj Bluetooth

Bang & Olufsen BeoPlay Portal PS/PC
Zdroj: Bang & Olufsen

Bezdrôtové slúchadlá od Bang & Olufsen majú k dispozícii 1,25 metrový kábel no podporujú aj Bluetooth pripojenie, vďaka čomu je ich použitie maximálne komfortné.

Zariadenie je špičkovo kompatibilné s akýmkoľvek počítačom alebo mobilným zariadením ale aj hernými konzolami PlayStation 4 a PlayStation 5.

Výrobca nepodcenil ani mikrofón, ktorý disponuje snímaním s citlivosťou 95 dB/mW, vďaka čomu môžete mať istotu, že vás budú všetci dobre počuť pri akejkoľvek hre alebo telefonáte.

Rovnako tak slúchadlá Bang & Olufsen podporujú aj priestorový zvuk 7.1 vďaka čomu sa stanete súčasťou obsahu, ktorý práve sledujete / hráte. Je to zážitok.

Batéria vám vydrží skoro 2 dni

Bang & Olufsen BeoPlay Portal PS/PC
Zdroj: Bang & Olufsen

Veľkou prednosťou týchto slúchadiel je aj výdrž batérie. V ich vnútri sa nachádza relatívne veľký akumulátor, ktorý dokáže zabezpečiť, že na jedno nabitie zvládnu až 42 hodín prehrávania pri strednej hlasitosti a so zapnutým ANC.

Ak teda hľadáte prémiové náhlavné slúchadlá od výrobcu, ktorý je v tomto obore špičkou, s výberom Bang & Olufsen BeoPlay Portal PS/PC neurobíte krok vedľa. Najvýhodnejšie ponuky na ich nákup zobrazíte po kliknutí na tento odkaz.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  MacBook Air 15" je extrémne lacný. Na jeho nákupe ušetríte stovky eur
Môže ťa zaujímať
- Reklama -