Hoci možno fungujete na platforme od Apple, stále môžete používať aplikácie a programy, ktoré ponúka napríklad Microsoft. Jedným z nich je aj e-mailový klient Outlook. Na iOS sa stal veľmi populárnym a dnes dostal aktualizáciu s novou, užitočnou funkciou.

Microsoft vydal aktualizáciu aplikácie Outlook

Možno ste si to všimli a možno nie, no Microsoft potichu vylepšil Otulook pre iOS. Po novom sem pribudla funkcia, ktorá dokáže používateľom jednoducho vymazať opakujúce sa e-maily v doručenej pošte. Ak vám napríklad chodia rôzne správy s rovnakým predmetom alebo vás nebavia „firemné vlákna“, na ktoré reagujú iní ľudia a vám sa to neustále ukazuje v prijatej pošte, po novom môžete využiť funkciu „Ignorovať konverzáciu“.

Potom ako na ňu kliknete, premiestnia sa všetky takéto správy z doručenej pošty priamo do koša. Pokiaľ niečo podobné už z Outlooku poznáte a nepríde vám to ako novinka, netreba sa čudovať. Microsoft túto funkciu ponúka na iných platformách už dlhšiu dobu no až dnes ju sprístupnil používateľom iOS a iPadOS. Pokiaľ si chcete vyskúšať samotnú appku, môžete ju stiahnuť na tomto odkaze.

V redakcii s ňou máme dlhoročné skúsenosti a musíme povedať, že Outlook funguje veľmi dobre. Ak teda hľadáte spoľahlivého a funknčného e-mailového klienta, ten od Microsoftu môže byť ideálnou voľbou…

Aktualizácia Microsoft Outlook pre iOS prináša množstvo noviniek.
Microsoft vydal aktualizáciu aplikácie Outlook pre iPhone.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.