Pokiaľ máte iPhone ale všetky ostatné zariadenia v domácnosti pochádzajú od Microsoftu, máme pre vás skvelé správy. Táto spoločnosť predstavila aplikáciu Family Safety, ktorú si môžete nainštalovať na iOS alebo Android.

Microsoft vydal novú aplikáciu Family Safety

Bezpečnosť našich ratolestí je v súčasnej dobe veľmi dôležitá. Internet, počítače alebo hry spôsobujú závislosti, ktoré môžu negatívnym spôsobom vplyvať na ich vývoj a výchovu.

Ak v domácnosti používate platformu Windows, túto novinku možno oceníte. Vďaka aplikácii Family Safety získate kontrolu nad tým, čo vaše dieťa aktuálne robí, sťahuje alebo používa.

Nová appka je bezplatne dostupná v App Store a získate ju kliknutím na tento odkaz. Sprístupňuje prehľad nad všetkými aplikáciami z operačných systémov od Microsoftu.

Okrem iného dokážete používať napríklad aj funkciu „Čas strávený pred obrazovkou“. Rodičia vďaka nej dostávajú rôzne správy o činnosti svojich potomkov. Samozrejmosťou je aj možnosť nastaviť si viaceré časové limity.

Family Safety spolupracuje v rámci viacerých platforiem. Synchronizuje sa teda nielen s Windowsom, ale aj s Xboxom alebo Androidom. Tým zabránite jednoduchej výmene zariadení (aby sa deti po vypnutí nehrali ďalej).

Pokiaľ sa vám niektoré appky alebo programy nebudú páčiť, jednoducho ich cez svoj telefón úplne zablokujete. V súčasnej dobe sú podobné systémy veľmi populárne a hlavne účinné. Pokiaľ máte takú možnosť, určite ich vyskúšajte…

zdroj

Prečítajte si tiež  Vieme, kedy bude mať každý Mac procesor Apple Sillicon
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.