Jeden z najočakávanejších herných titulov pre mobilné zariadenia tohto roka, postihol únik na internet. Stalo sa tak po tom, čo Gameloft vypustil pre niektorých šťastlivcov hru skôr ako pre ostatných!

Únik na Internet

Spoločnosť Gameloft pocítila silnú ranu po tom, čo vyhlásila súťaž pre pár šťastlivcov, ktorým umožnila zahrať si hru ešte pred oficiálnym vydaním. Ako to však už v podobných prípadoch býva, k hre sa dostal aj niekto, kto sa k nej jednoducho dostať  nemal a namiesto toho aby sa z novej Modern Combat 5: Blackout tešil, crackol ju a vypustil na internet. Stalo sa tak ešte dva dni pred oficiálnym vydaním, a spoločnosť ako aj jej komunitného manažéra Floriana Webera to značne naštvalo. Na oficiálnu Gameloftovú Facebook stránku napísal po incidente takúto správu:  Ak si viete predstaviť, som pekne nasratý. Všetci čo už máte MC5, hanbite sa! Robíme hry pre vás a jediné čo urobíte, že ich upirátite?

Všetky načierno stiahnuté verzie hry budú vďaka novému Online systému automaticky zabanované. Nám ostatným „slušným“ používateľom nezostáva nič iné, ako počkať ešte deň do oficiálneho vydania a hru si kúpiť. Predsa len 5,99 € nie je až taká horibilná suma a autori si ju za svoju prácu určite zaslúžia 🙂

modern_combat_5-631x336
Jedna z najočakávanejších strielačiek pre mobilné zariadenia vyjde už zajtra! – svetapple.sk
Prečítajte si tiež  Microsoft Flight Simulator 2020: Poznáme dátum predstavenia a takisto aj ceny.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -