Najnovšie správy hovoria, že jeden z najočakávanejších tohtoročných titulov pre mobilné zariadenia, Modern Combat 5: Blackout  nebude možné hrať bez stáleho pripojenia na internet!

Stále internetové pripojenie

Určite nám dáte za pravdu, keď povieme, že je to jednoducho hlúposť. Je pochopiteľné, že spoločnosť ako Gameloft chce mať pod kontrolou celý váš postup v hre. Samozrejme, že hra ponúkne aj multiplayer ale stále internetové pripojenie bude potrebné aj počas bežného singleplayeru. Očividne tvorcom nehovorí nič pojem šetrenie dát či to, že nie stále máme zabezpečený prístup na Wi-Fi. Jeden z dôvodov by však mohol byť aj JailBreak. Aj napriek tomu, že heckulo už nie je dlhodobo jeho súčasťou, stále existujú aplikácie, cez  ktoré nám umožňujú sťahovať platené aplikácie zadarmo. V tomto smere by dávalo zmysel, že spoločnosť Gameloft si chce akosi overiť či si používateľ hru riadne zakúpil alebo ju len stiahol a tým by mu automaticky zamedzila prístup k hre.

Modern-Combat-5-4
Pripravovaný titul ponúkne skvelú grafiku! – svetapple.sk

zdroj:toucharcade.com

Prečítajte si tiež  Séria Tom Clancy's sa rozrastá aj na iPhone. Hra Rainbow Six Mobile výjde už čoskoro
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.