Pokiaľ patríte medzi používateľov, ktorí zvyknú na svojich iOS miláčikoch hrávať aj hry, určite by vám nemalo uniknúť, že pokiaľ si dnes stiahnete nový Modern Combat 5 Blackout, nejaké to „euríčko“ predsa len ušetríte! Stiahnite si jednu z najlepších hier, ktoré sú v App Store dostupné len za 3,59 €!

Jedna z najlepších hier!

Určite poznáte sériu Modern Combat. Svojou kvalitou a posledným 5-tým dielom nám v Gamelofte len potvrdili to, že ide o špičku hier s „vojenským námetom“, ktoré sú na iPhone či iPad dostupné. Hra nás mohla presvedčiť či už grafikou alebo ovládaním. No skrátka v každom smere. Pokiaľ zvyknete čakať na zľavy hier, dnes vás potešíme. Modern Combat 5 Blackout dnes totiž nestojí 5,99 € ale len 3,59 €, čo považujeme za mimoriadne výhodnú ponuku. Vzhľadom na to, že sme hru hrali, vám ju môžme len a len odporučiť, pretože ju nevypnete po prvých, 10-tich minútach! Tak na čo ešte čakáte? 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.