Rok 2024 je tu a vy by ste na to mali pripraviť nie len seba, ale aj svoj počítačový hardvér. Pokiaľ chcete originálnu licenciu na operačný systém Windows, alebo balíček kancelárskych nástrojov MS Office, teraz ju dokážete získať za veľmi výhodnú cenu. Pomôžu vám v tom novoročné výpredaje na Godeal24 a tiež zľavové kódy, ktoré sme si pre vás spolu s nimi pripravili.

Začnime balíkom Microsoft Office 2021 pre počítače Mac, ktorý sa štandardne predáva za 249,99 € a obsahuje aplikácie, ako Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams či OneNote. Toto všetko sú skvelé nástroje, ktoré podporia vašu produktivitu. Po kliknutí na tento odkaz môžete získať Microsoft Office 2021 pre Mac už za 49,89 € – podmienkou je zadanie nášho zľavového kódu: MAC62.

Ak naopak budete zháňať Microsoft Office 2021 pre počítače s operačným systémom Windows, vyjde vás to ešte lacnejšie. S rovnakým kódom: MAC62 sa tento balík po kliknutí na tento odkaz dá kúpiť už za 26,75 €. A nie je to zďaleka všetko. Zvyšné zľavy, ako aj zľavové kódy, vám odhalíme nižšie v článku.

Microsoft Office až so 62 % (zľavový kód: MAC62)

Ak chcete upgradovať svoj počítač na operačný systém Windows 11, počas novoročného výpredaja môžete získať Windows 11 Professional so zľavovým kódom MAC50 po kliknutí na tento odkaz len za 13,55 €, namiesto originálnych 199 €, za ktoré ho ponúka Microsoft. Systém Windows 11 Pro bol vytvorený s ohľadom na podniky, ale určite bude prínosom aj pre jednotlivcov. Ďalším dôvodom, prečo by niekto mohol chcieť upgrade na Windows 11 Pro je ten, že s týmto operačným systémom budete aj naďalej dostávať najnovšie aktualizácie. To pre jeho predchodcu čoskoro prestane platiť.

Prečítajte si tiež  Máte iOS 15.2.1? Výdrž batérie sa vám mohla zlepšiť ale aj zhoršiť. Tento test hovorí za všetko

Obrovská zľava na Windows (zľavový kód: MAC50)

Balík Windows + MS Office so 62 % zľavou (zľavový kód: MAC62)

Až 50 % zľava ma ďalšie produkty (zľavový kód: MAC50)

 Ďalšie nástroje za skvelé ceny 

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -