Ak chcete jedny z najobľúbenejších a zároveň najlepších inteligentných hodiniek medzi bežnými ľuďmi ale aj športovcami, teraz ich môžete získať za extrémne výhodnú cenu. Mimoriadne podarené Garmin Fenix 7X Solar sú totiž po kliknutí na tento odkaz v zľave, vďaka ktorej môžete ušetriť pokojne aj stovky eur. Ide o neodolateľnú ponuku.

Zariadenie má špičkový 1,4 MIP displej s podporou solárneho nabíjania, na ktorom si môžete zobraziť všetky dôležité informácie, ciferníky a takisto topografické mapy. Ku tým sa vám hodí aj presný GPS systém. Poteší vás tiež vysoká odolnosť vďaka oceľovej lunete okolo displeja či prítomnosť silného LED svetla, ktoré využijete napríklad pri nočnom behaní. Samozrejmosťou je aj NFC čip s podporou Garmin Pay. S hodinkami viete platiť úplne rovnako, ako so svojim iPhonom.

No a cena? Tá je teraz absolútne fantastická. Garmin Fenix 7X Solar sa v čase uvedenia na trh predávali za 899 €, avšak dnes je situácia iná. Hodinky po kliknutí na tento odkaz získate len za 515 €, vďaka čomu na ich nákupe ušetríte skoro 400 €. Vzhľadom na to, že ide o veľkého konkurenta pre Apple Watch Ultra je táto ponuka extrémne výhodná. Hodinky sú samozrejme kompatibilné s iOS aj Android smartfónmi. Stačí si stiahnuť aplikáciu od Garmin z App Store alebo Google Play.

Garmin Fenix 7X
Zdroj: YouTube / DesFit (snímka obrazovky)

Pokiaľ sa pozrieme na senzory, ktoré majú Garmin Fenix 7X Solar k dispozícii, tak vás z nich zaujme napríklad snímač srdcového tepu, alebo oxymeter, ktoré sú schopné poskytovať pravidelné a hlavne veľmi presné dáta. Hodinky však ponúkajú aj sledovanie srdcovej frekvencie, sledovanie vášho spánku či dokonca úrovne stresu a meranie spálených kalórií. A keďže majú jednu z najlepších výdrží batérie na trhu, nemusíte sa starať o pravidelné nabíjanie.

Garmin Fenix 7X Solar vám totiž budú fungovať v úspornom režime podľa výrobcu až 37 dní na jedno nabitie. Nerobíme si srandu. Ak však budete aktívnejší, počítajte skôr so 14 – 21 dňovou výdržou. Tam kde teda Apple hovorí v prípade Apple Watch o dňoch, v Garmine sa bavia o týždňoch. Ak sa vám vynikajúce Garmin Fenix 7X Solar zapáčili, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať len za 515 €. Tak na čo ešte čakáte? Mnoho ľudí ich uprednostňuje pred Apple Watch a my sa tomu úprimne ani nečudujeme. Je to fantastický produkt, ktorý stojí za vyskúšanie.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Zimný výpredaj: Kúpite si Office za vynikajúcu cenu a získajte Windows 11 úplne zadarmo!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -